P.P.H. Zoo-Land
62-513 Krzymów
Kałek 4a

tel./fax: 632 41 34 33
biuro@zoo-land.pl
PolskiNiemiecki

LINKI

POLECAMY

Regały sklepowe aluminiowe

  

 

 Produkowane przez nas regały wykonane są z profila zamkniętego aluminiowego anodowanego 25mm, istnieje też możliwość pomalowania surowego profilu proszkowo na wybrany kolor.

Standardowe długości pojedynczych przęseł regału to 125cm, 105cm oraz 85cm.

Klapki umożliwiające łatwy dostęp do zbiornikow są lekkie a otwieranie ich intuicyjne w górę, wykonane są również z aluminium malowanego proszkowo w kolor "anoda".

Standardowo na wyposażenie regału montowane są gniazda elektryczne bryzgoszczelne do zasilania np. grzałek, pomp, itp w ilości zależnej od potrzeb klienta. Montowane jest też oświetlenie LED zwykłe białe lub bardzo wydajne RGB (ew. inne na życzenie), filtracja wraz z kompletnym systemem napowietrzania oraz spustem wody ze zbiorników.

Zbiorniki od góry ograniczone są szybami umieszczonymi w aluminiowych szynach malowanych proszkowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu woda skrapla się i z powrotem spływa do zbiorników ograniczając znacznie ubytki wody spowodowane parowaniem. Jednocześnie suwane szyby zapewniają łatwy dostęp do obsługi akwarium uniemożliwiając rybom wyskakiwanie.

Tylne oraz boczne szyby zewnętrzne w zależności od życzenia klienta oklejamy niebieską, czarną lub inną folią, metodą na sucho.

Wyposażenie można dowolnie modyfikować co wpływa na cenę końcową produktu.

 

 

 


    

 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 177087